#217

Inside i Abzu

18 października 2016

Czy marzyliście kiedyś, aby znaleźć się w głębi bajkowego oceanu, otoczeni barwami i anielską muzyką? Bawić się z morskimi stworzeniami, wyskakiwać ponad taflę wody na grzbietach delfinów i obserwować setki świateł wewnątrz ławic setek ryb? Taki świat pozwala Wam odwiedzić Abzu, które ukazało się na początku sierpnia tego roku. Miesiąc wcześniej do naszych rąk trafiła inna oczekiwana produkcja - Inside od twórców Limbo. Historia o samotnym chłopcu przemierzającym mroczny, nieprzyjazny świat. A mimo to obie te gry mają ze sobą wiele wspólnego. O tym jednak przekonacie się już za chwilę. Życzymy miłego słuchania!

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!