#216

Doom, Wolfenstein, I am Setsuna i Monster Hunter

5 września 2016

Odświeżanie legendarnych marek nie jest prostą sztuką. Oczekiwania zawsze są ogromne, a wielu fanów prawdopodobnie i tak pozostanie sercem przy pierwowzorach. Da się jednak sięgnąć do korzeni i użyć ich esencji, aby stworzyć coś intrygującego i wciągającego. Pisząc to mamy na myśli dwie strzelanki id Software, które lata temu rozkręcały popularność tego gatunku, a ostatnimi czasy zostały wskrzeszone w nowej postaci. W 2014 był to Wolfenstein: The New Order, zaś w tym roku pojawił się na naszych dyskach następca Dooma. O pierwszym z tych tytułów opowie Wam Don, a wrażeniami z drugiego podzielą się również Izzy i Nox. Jeżeli natomiast strzelanie do wszystkiego, co się rusza, nie jest Waszym ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu, we wstępie do odcinka znajdziecie również pierwsze wrażenia Izziego z Monster Hunter Generations i I am Setsuna. Życzymy miłego słuchania!

PS W zakończeniu odcinka opowiadamy, jakie recenzje mamy już przygotowane lub zaplanowane. Spodziewajcie się ich niedługo!

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!