#215

Uncharted 4: A Thief’s End, Nioh i Overwatch

7 czerwca 2016

Uncharted 4: Kres Złodzieja była jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku, prawdziwą wisienką na torcie gier ekskluzywnych na konsolę PlayStation 4. W tym odcinku dowiecie się czy Naughty Dog po wielokrotnym przekładaniu daty premiery i odejściach niektórych kluczowych osób ze studia w trakcie prac nad projektem, dało radę w odpowiedni sposób domknąć historię Nathana Drake'a, który po raz ostatni zostaje wplątany w poszukiwanie legendarnego skarbu. Grę zrecenzują Nox, Izzy i Serfer, a nad wszystkim będzie czuwał Don. Jeżeli nie mieliście okazji jeszcze zagrać i obawiacie się spoilerów, to bez obaw - skupiamy się w odcinku tylko na ogólnym zarysie fabularnym.

Jednak nie samym Uncharted człowiek żyje, dlatego Izzy i Serfer opowiedzą w ramach pierwszych wrażeń o dwóch innych nowościach. Pierwsza to Overwatch - dynamiczna strzelanka od Blizzarda z obłędną oprawą graficzną. Druga zaś to zamknięta już alfa Nioh studia Team Ninja. Co ciekawe, gra na pierwszy rzut oka jest bardzo podobna do serii Dark Souls. Wrażenia z tych i innych tytułów czekają już na Was w odcinku. Życzymy miłego słuchania!

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!