#214

Persona 3 FES, Persona 4: Dancing All Night i Persona 5

10 maja 2016

W czwartek 5 maja fani Persony na całym świecie wyczekiwali na japoński stream, na którym twórcy pokazali nowy zwiastun piątej części serii i zdradzili konkretną datę premiery. Jako że w redakcji naszego podcastu zainteresowanych tematem nie brakuje, również i my śledziliśmy to wydarzenie. Jednak na zrelacjonowaniu go w tym odcinku nie poprzestaliśmy i zgodnie z zapowiedziami przygotowaliśmy dla Was podcast pełen Person. Zaraz po nowinkach na temat Persony 5 cofamy się w przeszłość do Persony 3 z drugiego PlayStation, aby wnikliwie zrecenzować część, która miała tak silny wpływ na to, jak seria wygląda po dzień dzisiejszy. Na koniec zaś zostawiliśmy recenzję Persona 4: Dancing All Night, czyli muzycznego spin-offu dla wielbicieli gier rytmicznych. Mamy nadzieję, że ten odcinek będzie dla Was świetną okazją do rozpoczęcia swojej przygody z serią lub do powrotu do wspomnień z nią związanych. Życzymy miłego słuchania!

PS Choć w naszej recenzji Persona 4: Dancing All Night nie ma spoilerów z oryginalnej Persony 4, lojalnie uprzedzamy, że oglądanie wszelkich materiałów ze spin-offów tej części serii (Persona 4 Arena, Persona 4 Arena Ultimax, Persona Q: Shadow of the Labyrinth czy właśnie Dancing All Night) naraża Was na zepsucie sobie wielu niespodzianek. Polecamy najpierw zapoznać się z Shin Megami Tensei: Persona 4 na PS2 lub odświeżoną i rozbudowaną wersją na PS Vitę z dopiskiem Golden.

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!