#213

Ratchet & Clank i Quantum Break

2 maja 2016

W kwietniu miało swoją premierę kilka oczekiwanych tytułów, z czego dwa Serfer zdążył ukończyć i zrecenzować na potrzeby tego odcinka. Mowa o Quantum Break i rebootcie serii Ratchet & Clank. Gry skrajnie różne - jedna to strzelanka TPP od Remedy Entertainment (Max Payne, Alan Wake) z historią o manipulacji czasem, a druga to kreskówkowa platformówka 3D z sympatycznymi bohaterami, która stała się fundamentem pod kinowy film animowany. Niestety Dark Souls III nie zdążyło się załapać do tego odcinka, ale i na nie przyjdzie pora. Życzymy miłego słuchania!

PS Wraz z poprzednim odcinkiem rozpoczęliśmy również zamieszczanie podcastu w serwisie YouTube. Za pomocą opisu pod filmikiem i adnotacji (przyciski wewnątrz filmu) możecie w tej wersji szybko przeskoczyć do interesujących Was kluczowych materiałów. Zapraszamy do odsłuchania odcinka 213 właśnie w tej formie.

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!