#212

The Order: 1886, Batman: Arkham Knight i Final Fantasy XV

25 kwietnia 2016

Gdy The Order: 1886 trafiło do sklepów w lutym 2015, przetoczyła się po grze potężna fala krytyki. Audiowizualny przepych według wielu graczy nie wynagrodził krótkiego czasu rozgrywki. Czy jednak produkcja ta zasłużyła sobie na takie srogie baty i czy wciąż warto po nią sięgnąć? Serfer postara się odpowiedzieć na te pytania w swojej recenzji. Do głośnego zeszłorocznego tytułu powrócił również Don, recenzując Batman: Arkham Knight, które po części także spotkało się z chłodnym przyjęciem, w tym przypadku z powodu wadliwej wersji na PC. Poza tym w odcinku znajdą coś dla siebie fani serii Final Fantasy, a konkretniej osoby czekające na XV jej odsłonę - Serfer relacjonuje wydarzenie "Uncovered - Final Fantasy XV Event" z końcówki marca, w trakcie którego Square Enix zdradziło datę premiery gry i zasypało nas materiałami z nią związanymi. Życzymy miłego słuchania!

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!