#211

Wywiad z Arkadiuszem Reikowskim, Layers of Fear i Kholat

31 marca 2016

Nieczęsto mamy okazję przeprowadzić wywiad na podcaście, dlatego tym przyjemniej jest nam zaprosić Was na odcinek, w którym naszym gościem jest Arkadiusz Reikowski (www.arkadiuszreikowski.com), kompozytor muzyki m.in. do Kholat i Layers of Fear. Rozmawiamy z Arkiem nie tylko o jego początkach w branży (pamiętacie zapowiedzi Sadness na Wii?) i źródłach inspiracji, ale pytamy również o jego obecne projekty (m.in. gra Seven od współtwórców Wiedźmina 3). Aby zaś dopełnić ten odcinek tematycznie, Don z Noxem zrecenzowali wspomniane Kholat i Layers of Fear. Oba tytuły łączy tematyka grozy, w tym pierwszym przypadku w trakcie samotnej eksploracji mroźnych gór Uralu, a w drugiej podczas zagłębiania się w psychikę malarza obsesyjnie chcącego ukończyć dzieło swego życia. Dziękujemy Arkowi za udział w podcaście, a Wam życzymy miłego słuchania!

Odcinek powstał we współpracy z Mariuszem Borkowskim z Game Music Artist PR (www.gamemusicartistpr.com) i www.GameMusic.pl. Dziękujemy!

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!