#210

Firewatch i dużo pierwszych wrażeń

2 marca 2016

Być może ostatnio częstotliwość ukazywania się podcastu sugeruje inaczej, ale redakcja 2padów wciąż aktywnie gra i nagrywa, tylko gorzej u nas z czasem, aby obrabiać cały ten materiał. :) Dlatego aby to nadrobić w tym odcinku zalewamy Was liczbą omawianych tytułów, z czego większość to pierwsze wrażenia przygotowane przez Serfera. Z nowszych produkcji opowie o The Division (beta), Street Fighter V (w obu przypadkach razem z Izzy'm) i Gravity Rush Remastered, ale wróci również do kilku gier wydanych jeszcze w 2015, czyli Star Wars Battlefront, Forza Motorsport 6, Rise of the Tomb Raider, Need for Speed i Undertale. Odcinek wieńczy zaś Nox recenzją Firewatch, ciepłej i spokojnej, acz miejscami również emocjonującej historii obyczajowej rozgrywającej się w Shoshone National Forest w stanie Wyoming w USA. Życzymy miłego słuchania!

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!