#209

Złote Grzybki 2015

16 lutego 2016

Może "Podsumowanie 2015" nie brzmi poważnie w połowie lutego, ale nie mogliśmy sobie odpuścić naszej ulubionej podcastowej tradycji, czyli corocznego wręczenia Złotych Grzybków, pieszczotliwie zwanych też Halucynkami. Tym razem poszliśmy o krok dalej i zaprosiliśmy do naszego wirtualnego studia kilka osób (choć nie jednocześnie, w końcu już nasza czwórka to wystarczająco duży chaos ;)), które gościły u nas w 2015, aby również wypowiedziały się o minionym roku. Niestety nie wszyscy z naszych zeszłorocznych gości mogli odpowiedzieć na apel, ale udało się zjawić czterem z nich. Nagrał z nami Feanor, z którym recenzowaliśmy MGSV, GexN, czyli weteran naszego podcastu, Arek Haratym z GraczeSluchacze.pl, z którym rozmawialiśmy m.in. o Video Games Live w Katowicach oraz Sansana, która kilka miesięcy temu opowiadała razem z Resilem o Destiny: The Taken King. W nagraniu nie brakuje wspominek i wielu emocji, rozmawiamy również o tym, co ciekawego czeka nas w świecie gier w 2016. Mamy nadzieję, że będziecie się przy tym odcinku bawić równie dobrze, co my nagrywając go! Miłego słuchania!

Nominacje Izziego:

Nominacje Noxa:

Nominacje Serfera:

Nominacje Dona:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!