#208

Until Dawn i Dead Synchronicity

17 stycznia 2016

Witamy w pierwszym podcaście w tym roku! :) A w nim dwie recenzje zupełnie różnych gier. Fani staroszkolnych przygodówek z pewnością zainteresują się opisywanym przez Dona Dead Synchronicity: Tomorrow Comes Today, przedstawiającym mroczną wizję postapokaliptycznego świata, w którym czas zaczyna ulegać rozkładowi, a przeszłość, teraźniejszość i przyszłość niedługo mogą stać się pojęciami bez znaczenia.

Drugi z recenzowanych przez nas tytułów powinien spodobać się wielbicielom horrorów z gatunku slasherów. To wydany w zeszłym roku na PS4 Until Dawn, który jak na tematykę zaskakuje solidnością wykonania i jakością oprawy audiowizualnej. Coś dla osób, które lubią śledzić, jak liczba bohaterów walczących o życie w odciętym od świata domku w górach powoli zmniejsza się w dziwnych i nieraz brutalnych okolicznościach.

Już na dobre wdrażamy się w nowy sposób nagrywania podcastów i łatwo zaobserwujecie to po datach pojawiających się w środku. Trochę odbiło nam się czkawką nagranie wstępu miesiąc temu, ale w kolejnych odcinkach postaramy się robić to bliżej publikacji. A na następny przygotowujemy dla Was podsumowanie 2015, wraz z rozdaniem naszych tradycyjnych Złotych Grzybków. Tymczasem życzymy miłego słuchania!

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Polecane materiały wideo:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!