#207

Teslagrad, PSX 2015 i The Game Awards 2015

31 grudnia 2015

The Game Awards i PlayStation Experience mające miejsce na początku grudnia przyniosły nam nieco emocji i ciekawych nowinek do skomentowania, niestety jednak podcast o nich publikujemy wbrew zapowiedziom dopiero teraz, niemal miesiąc po czasie. W nagraniu relacjonujemy oba wydarzenia - komentujemy ceremonię rozdania nagród i konferencję Sony, dyskutując przy okazji o nowo zapowiedzianych tytułach. Izzy zaś recenzuje grę Teslagrad, która powinna spodobać się fanom platformówek, którzy lubią łączyć akcję z główkowaniem.

Pocieszmy się, że to ostatni tak spektakularny poślizg w tym roku. ;) A tak na poważnie, życzymy Wam wszystkiego dobrego w nadchodzącym za kilka godzin 2016 i mamy nadzieję, że będzie dla gier przynajmniej równie dobry, co kończący się 2015! Zapewniamy, że pomimo wyraźnych przez ostatnie miesiące trudności planujemy nadal nagrywać podcast i usprawniać nasz warsztat. Ten odcinek np. składa się z materiałów nagrywanych osobno i prawdopodobnie kolejne będą powstawały w podobny sposób, więc czekamy na Wasze wrażenia. Mamy już w zanadrzu kilka recenzji przygotowanych na zapas, planujemy też tradycyjnie rozdanie naszych Złotych Grzybków (vel Halucynów). A tymczasem życzymy miłego słuchania i do usłyszenia w 2016!

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!