#206

Video Games Live w Katowicach

11 grudnia 2015

W połowie listopada odbyło się w Katowicach Video Games Live, na którym oczywiście nie mogło nas zabraknąć. Jeżeli jesteście ciekawi, co też w trakcie swojego drugiego koncertu w Polsce Tommy Tallarico zaplanował dla spragnionej muzyki z gier widowni, zapraszamy na naszą relację. Przygotowaliśmy ją ze wsparciem Arka Haratyma z GraczeSluchacze.pl, który również gościł na miejscu i oceniał swoim fachowym uchem.

Zgodnie z poprzednimi zapowiedziami w tym tygodniu nadrabiamy nasze podcastowe zaległości. Obecny odcinek porusza jeszcze temat sprzed miesiąca, ale kolejny będzie już związany z mającymi miejsce w zeszłym tygodniu The Game Awards i PlayStation Experience. To jednak niebawem, a tymczasem życzymy miłego słuchania o naszym pobycie na Video Games Live!

Materiał przygotowany we współpracy z:

Główne tematy podcastu:

Wybrane utwory, które mogliśmy usłyszeć (filmy z różnych edycji imprezy):

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!