#205

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia, Paris Games Week, PGA/GIC 2015 i inne

7 grudnia 2015

Widmo październikowej przerwy wciąż wisi nad nami i straszy, ale już niedługo znacznie zniwelujemy przepaść między datami nagrań i publikacji. Mające miejsce w ciągu ostatnich kilku dni The Game Awards i PlayStation Experience omówimy w nagranym już odcinku 207, który planujemy zamieścić w sieci w weekend, zaś poprzedzającą go relację z Video Games Live w Katowicach w 206 będziecie mogli posłuchać w okolicach środy. Jeżeli więc wszystko pójdzie po naszej myśli, do końca tego tygodnia wrócimy na właściwe tory.

Tymczasem powróćmy myślami do październikowych wydarzeń, tak polskich, jak i zagranicznych. Nox opowiada o swoim pobycie na Poznań Game Arena i Zjeździe Twórców Gier, promowanym teraz jako Game Industry Conference. Wymienia również, co Sony pokazywało na Paris Games Week. Całe szczęście są tematy, które starzeją się dużo wolniej, a wśród nich jest zdecydowanie warty polecenia dodatek Serca z Kamienia do trzeciego Wiedźmina. Zrecenzował go dla Was Don, tak jak w przypadku podstawowej edycji skupiając się przede wszystkim na fabularnych niuansach. Mamy nadzieję, że data nagrania podcastu Was nie zniechęci i życzymy miłego słuchania!

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Polecane materiały wideo:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!