#204+

MGSV: TPP – spoilercast

21 listopada 2015

Po przygotowaniu odcinka o całej serii Metal Gear i zrecenzowaniu oczekiwanej części piątej przyszedł czas na wisienkę na torcie, czyli analizę fabuły Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Niestety pomimo wielu prób nie udało nam się zebrać w planowanym składzie, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - w dwie osoby (Nox i Serfer) uniknęliśmy chaosu i mogliśmy w pełni skupić się na niełatwym przecież temacie. Udało nam się nie tylko przedyskutować większość wątków najnowszego dzieła Hideo Kojimy, ale również wymienić wrażeniami z konkretnych fragmentów gry, można to więc potraktować jako rozszerzenie recenzji z odcinka 204. Naturalnie przypominamy, że analiza jest pełna spoilerów, nie tylko z MGSV, ale również innych części serii. Mamy nadzieję, że dla fanów Metal Gear Solid będzie to fajny materiał na długie jesienne wieczory... bo rozgadaliśmy się na ponad 2,5 godziny! Życzymy miłego słuchania!

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!