#204

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain i inne

16 listopada 2015

Wrześniowa premiera Metal Gear Solid V: The Phantom Pain była jedną z najważniejszych w tym roku. W październiku razem z naszym gościem - Kamilem "Feanorem" Pawłowiczem, zrecenzowaliśmy najnowsze dzieło Hideo Kojimy i czas najwyższy, abyście mogli zapoznać się z tym materiałem. A jest to recenzja pełna emocji i zażartych fanowskich dyskusji, która rozciągnęła się czasowo zdecydowanie poza nasz umowny limit. Lada dzień zaś opublikujemy o wiele świeższe nagranie, w którym analizujemy fabułę gry. Życzymy miłego słuchania!

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!