#203

Destiny, Destiny: The Taken King i inne

2 listopada 2015

Witajcie po bardzo długiej przerwie! Nasz powrót do podcastowego świata żywych zaczynamy od materiału, który niestety nagraliśmy ponad miesiąc temu, przez co stracił znacznie na aktualności. Dotyczy to głównie komentowanych "nowinek", ale całe szczęście temat główny powinien znacznie lepiej znieść próbę czasu. Dotyczy on bowiem Destiny: The Taken King, czyli istotnego dodatku do głośnej strzelanki sieciowej od Bungie, który miał swoją premierę 15 września. Nasi goście - Daria "Sansana" Michalska i Jacek "Resil" Niemojewski, nie tylko opisują, co nowego wprowadzono we wspomnianym rozszerzeniu, ale opowiadają również o podstawowej edycji gry, starając się przybliżyć świat Destiny tym, którzy jeszcze nie mieli okazji się w nim zagłębić. Życzymy miłego słuchania!

PS Witajcie, z tej strony Nox. Osobiście przepraszam za tak długą przerwę w publikacji podcastów. Jak zwykle w naszym przypadku problemem była organizacja i czas - jako jedyna osoba zajmująca się od dłuższego czasu montażem odcinków pod koniec września nie byłem w stanie pogodzić licznych wyjazdów (zloty znajomych, Poznań Game Arena/Game Industry Conference), Epic MegaJamu, w którym wzięliśmy udział z Donem i Serferem (efekty znajdziecie tutaj) oraz pierwszej w życiu poważnej pracy (w game devie, ale pochwalę się innym razem ;)) z zajmowaniem się 2padami. Pocieszę Was natomiast, że przedyskutowaliśmy sprawę w redakcji i usprawniamy obecnie nasze zaplecze, np. Izzy zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami pomoże mi w przyszłości w montażu. W zapasie mamy również nagrany odcinek z recenzją Metal Gear Solid V (dodatek z analizą fabuły w drodze) i już planujemy następne. Dziękuję za zrozumienie i mam nadzieję, że jakoś uda nam się odzyskać dawne tempo. Do usłyszenia!

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!