#202

Relacja z Final Symphony II, koncerty muzyki z gier i nowinki

22 września 2015

Przenieśmy się do krainy muzyki z Final Fantasy, miejsca niezapomnianych przygód i wzruszeń. Waszym przewodnikiem po tym niezwykłym świecie będzie Arek Haratym z GraczeSluchacze.pl, który gościnnie opowie w tym odcinku podcastu o koncercie Final Symphony II, w którym niedawno uczestniczył. Oczywiście nie obejdzie się bez dyskusji o muzyce w grach, zahaczymy również o inne koncerty, w tym nadchodzący Video Games Live w Katowicach. Wcześniej jednak zwyczajowo skomentujemy ostatnie nowinki branżowe. Życzymy miłego słuchania!

PS Po raz pierwszy wykorzystaliśmy metodę, do której część naszych Słuchaczy zachęcała nas już dawno temu i zaczęliśmy nagrywać na wielu ścieżkach. Wciąż przyzwyczajamy się do tego rozwiązania i gdybyście zauważyli, że coś jest nie tak z synchronizacją między wypowiedziami poszczególnych osób, dajcie nam proszę znać. Z góry dziękujemy! :)

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!