#201

Ace Combat: Assault Horizon i nowinki

10 września 2015

Trzeba przyznać, że podobna sytuacja nie zdarzyła nam się chyba nigdy wcześniej. Ten odcinek podcastu trafia w końcu do sieci po dwóch tygodniach od nagrania, co stanowi niezłą wtopę z naszej strony, przepraszamy! Niestety przez to część poruszanych tematów mogła się zdezaktualizować, ale mamy nadzieję, że nie jest aż tak źle. W odcinku zaś pierwsze wrażenia Serfera z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (nagrane dzień przed odcinkiem specjalnym o serii Metal Gear, a więc i skupiające się na innych aspektach), komentarz do różnych, głównie sierpniowych wieści i recenzja Ace Combat: Assault Horizon autorstwa Noxa. Fani arcade'owego latania w hollywoodzkim stylu powinni znaleźć tu coś dla siebie. Życzymy miłego słuchania, a sami wracamy do nałogowego budowania własnych baz w MGSV!

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Polecane materiały wideo:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!