#200

Jubileuszowe wspominki

27 sierpnia 2015

Jeśli założy się wirtualne studio i zacznie snuć opowieści do mikrofonu, to bardzo możliwe, że prędzej czy później dosiedzi się własnego jubileuszu! W dwusetnym odcinku podcastu zdecydowaliśmy się opowiedzieć o naszym spojrzeniu na gry z nieco innej perspektywy. Czy zastanawialiście się kiedyś, którą grę ukończyliście jako pierwszą? Od jakich platform zaczynaliście przygodę z elektroniczną rozrywką? Czy istnieje tytuł, który z jakiegoś powodu wywarł na Was szczególny wpływ? Kiedy wreszcie na 2pady.pl pojawi się recenzja The Sims 4?! Z tak niełatwymi pytaniami zmierzą się dziś wszyscy redaktorzy, odkrywając tym samym historię swojej pasji - gier wideo. A Wam, zwyczajowo, życzymy miłego słuchania!

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!