#197

Wiedźmin 3: Dziki Gon i inne

23 lipca 2015

Gdzie wiedźminów trzech... tam ponad dwie godziny opowieści! Dziś zawodowcy ze Szkoły Dwóch Padów powracają, by zrelacjonować swe podróże i przygody przeżyte w Wiedźminie 3: Dzikim Gonie. Po przystawce w postaci telegraficznej garści newsów oraz pierwszych wrażeń z gier udostępnionych na Nintendo Post E3 Tour zapraszamy na danie główne – recenzję pełną dworskich intryg, polowań na rozszalałe bestie i poszukiwań zapomnianych skarbów. Czy gra ze stajni CD Projekt RED jest tak niesamowita, jak się o niej mówi? Bajajcie, mistrzu Jaskrze, bajajcie... a Wam życzymy miłego słuchania!

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!