#196

Bloodborne i nowinki

12 lipca 2015

W Yarnham ponownie nastały niespokojne czasy, zbliża się Noc Łowów, przepełniona krwią i szaleństwem. Dlatego jeżeli nie boicie się mroku ani tego, co się w nim skrywa, usiądźcie wygodnie i wsłuchajcie w historię miasta, które stało się żywym koszmarem.

Co prawda Bloodborne miało swoją premierę już jakiś czas temu, ale najnowsze dzieło From Software nie było jeszcze przez nas recenzowane, Nox postanowił więc nadrobić tę rażącą zaległość. Nim jednak do tego przejdziemy, tradycyjnie skomentujemy wybrane nowinki branżowe. Życzymy miłego słuchania!

2pady.pl | Patronite | FacebookTwitterRSSSpotifyApple PodcastsYouTube

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Polecane materiały wideo:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!