#194

The Fall i nowinki

15 czerwca 2015

Niestety publikacja tego odcinka przeciągnęła się delikatnie i wpadła na kurs kolizyjny z konferencjami na targach E3. Zdajemy sobie sprawę, że odcinek może nie wyjść z tego zderzenia cało, ale gdy już w środku tygodnia kurz nieco opadnie na placu boju, zapraszamy do nas, aby posłuchać, o czym dyskutowaliśmy jeszcze na kilka dni przed świętem graczy w Los Angeles. Komentujemy m.in. niedawno wprowadzoną możliwość zwrotu pieniędzy na Steam, sporo czasu poświęcamy również dyskusji o Hellblade od Ninja Theory i grom o fabule otwartej na różne interpretacje. Głównym tematem jest jednak recenzja niezależnej produkcji The Fall, którą koniecznie powinni zainteresować się fani dobrego science fiction, zwłaszcza takiego o sztucznej inteligencji. Życzymy miłego słuchania!

2pady.pl | Patronite | FacebookTwitterRSSSpotifyApple PodcastsYouTube

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Polecane materiały wideo:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!