#193

The Legend of Zelda: A Link Between Worlds i nowinki

7 czerwca 2015

Po ostatnim odcinku w całości poświęconym trzeciemu Wiedźminowi i tygodniu nieplanowanej przerwy (również w dużej mierze spędzonej przy tejże grze) nadrabiamy różne branżowe wieści. Wspominamy o sprawach starszych i nowszych, ale patrzymy też w przyszłość dyskutując o nadchodzących targach E3. Odcinek kończymy zaś recenzją The Legend of Zelda: A Link Between Worlds na Nintendo 3DS, więc fani staroszkolnej przygody z mieczem, tarczą i księżniczką do uratowania nie powinni się nudzić. Życzymy miłego słuchania!

2pady.pl | Patronite | FacebookTwitterRSSSpotifyApple PodcastsYouTube

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Polecane materiały wideo:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!