#192

Wiedźmin 3: Dziki Gon i inne

23 maja 2015

Powiedzieć, że Wiedźmin 3: Dziki Gon zdominował ten odcinek podcastu, to mało. Wziął go szturmem i wyparł niemal wszystkie inne tematy, które planowaliśmy poruszyć. Zachowały się jedynie pierwsze wrażenia Dona z Alien: Isolation, po których skupiamy się już wyłącznie na najnowszych przygodach Geralta z Rivii. Materiał jest obszerny, ponieważ każdy z obecnych redaktorów - Don, Izzy, Nox i Serfer, spędził z nowym Wiedźminem trochę czasu i opowiada o swoich przeżyciach. Premiera budzi dużo emocji, spodziewajcie się więc, że rozmawiać będziemy nie tylko o samej rozgrywce, ale również o składzie edycji kolekcjonerskiej, kwestiach technicznych (głównie wersji PC, ale Serfer wypowiada się również o wydaniu na PS4), a nawet samym podejściu CD Projekt RED do promowania i wydawania swoich tytułów. Życzymy miłego słuchania!

Errata - wspominamy o tym, że standardowa edycja gry posiada Steelbook (tak jak edycja kolekcjonerska), jednak wygląda na to, że był to jedynie dodatek do zamówień przedpremierowych. Podstawowe wydanie gry kosztuje również 140, a nie 130 zł, jak jest mowa w nagraniu. Być może to nie jedyne chochliki (w razie czego informujcie nas w komentarzach), ale za wszystkie przepraszamy!

2pady.pl | Patronite | FacebookTwitterRSSSpotifyApple PodcastsYouTube

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Polecane materiały wideo:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!