#190

Wolfenstein: The New Order, Dirt Rally

7 maja 2015

W tym tygodniu miał swoją premierę Wolfenstein: The Old Blood, a to dobra okazja, aby w końcu zrecenzować na podcaście świetne The New Order sprzed roku. W alternatywną historię, w której naziści wygrali II Wojnę Światową wprowadzi Was Nox, a wcześniej podzieli się bardzo obszernymi pierwszymi wrażeniami z Dirt Rally, czyli najnowszej odsłony serii znanej niegdyś jako Colin McRae Rally. Gra trafiła w zeszłym tygodniu do Steam Early Access i od razu widać, że jest to klimatyczny powrót do korzeni, a do tego wielki krok w stronę symulatorów. Naturalnie w odcinku nie brakuje również komentarza do ostatnich nowinek branżowych. Życzymy miłego słuchania!

2pady.pl | Patronite | FacebookTwitterRSSSpotifyApple PodcastsYouTube

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Polecane materiały wideo:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!