#189

recenzja Total War: Shogun 2 i nowinki (MGS5, Deus Ex, CoD)

30 kwietnia 2015

Ostatnio powstał spory medialny szum wokół Metal Gear Solid V. Dr Sergio Canavero, znany włoski neurochirurg, stał się obiektem plotek, według których jest zaangażowany w promocję gry. Przyglądamy się wnikliwie całej sprawie i dyskutujemy o jej ewentualnych następstwach. A stąd już niedaleka droga do rozmowy o transhumaniźmie, co podsycają dodatkowo niedawne zapowiedzi Deus Ex: Mankind Divided i Call of Duty: Black Ops III. Nie jest to jednak jedyny poruszany przez nas temat. Jak zwykle komentujemy również wybrane nowinki branżowe, w tym zapowiedź Total War: Warhammer, GexN zaś zrecenzuje jedną z najbardziej charakterystycznych części serii - Total War: Shogun 2 i dodatek do niej, czyli Fall of the Samurai. Coś w sam raz dla strategów ze słabością do orientalnych klimatów. Niektórych z naszych Słuchaczy ucieszy zapewne, że w tym odcinku stara gwardia podcastu znowu spotyka się w komplecie. Życzymy miłego słuchania!

2pady.pl | Patronite | FacebookTwitterRSSSpotifyApple PodcastsYouTube

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Polecane materiały wideo:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!