#188

Axiom Verge, White Night i nowinki

25 kwietnia 2015

Zacieranie granicy między życiem a śmiercią, światem realnym a wirtualnym, snem a koszmarem – takich atrakcji dostarcza debiutująca niedawno na PS4 gra Axiom Verge. Lada moment ma się ukazać również na PC, więc tym bardziej zachęcamy do odsłuchania recenzji Noxa. Jeżeli jednak oldschoolowe platformówki w otwartym świecie nie należą do Waszych ulubionych produkcji, może zainteresuje Was gra inspirowana pierwszym Alone in the Dark, której oprawa korzysta jedynie z czerni i bieli do budowania klimatu filmu noir? Mowa o White Night, a o swoich pierwszych wrażeniach z niej opowie Don. Oczywiście wszystko to okraszone komentarzem do ostatnich nowinek branżowych. Życzymy miłego słuchania!

2pady.pl | Patronite | FacebookTwitterRSSSpotifyApple PodcastsYouTube

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Polecane materiały wideo:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!