#187

Bayonetta 2, Azure Striker Gunvolt, nowinki i inne

15 kwietnia 2015

Powrót królowej kampu pod postacią Bayonetty 2 w końcu zawitał i do naszego skromnego podcastu. Będzie mowa o skakaniu po odrzutowcach, wybuchach, strzelaniu z butów na szpilkach, wybuchach, walce z aniołami i demonami i jeszcze trochę o wybuchach. Izzy, który recenzuje grę słusznie określił jej akcję jako "nieskończoną eskalację epickości". Choć Bayonetta zdecydowanie zdominowała (jak to ma w zwyczaju... ekhm...) odcinek, na dokładkę komentujemy również ostatnie nowinki, a Nox recenzuje Azure Striker Gunvolt na konsolkę 3DS, którym zdecydowanie powinni się zainteresować fani Mega Man Zero. Życzymy miłego słuchania!

PS Niezamierzony, choć nieco zabawny jest fakt, że obie recenzowane w tym odcinku gry były współtworzone przez ludzi, którzy zostali wyrzuceni lub sami opuścili Capcom i obecnie robią rzeczy podobne do marek, nad którymi pracowali w tej firmie. Bayonetta to w końcu wytwór ojca serii Devil May Cry (Hideki Kamiya), a za Azure Striker Gunvolt odpowiada Keiji Inafune i studio Inti Creates, twórcy Mega Man Zero. Natura faktycznie nie znosi próżni.

2pady.pl | Patronite | FacebookTwitterRSSSpotifyApple PodcastsYouTube

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Polecane materiały wideo:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!