#179

Złote Grzybki 2014

15 stycznia 2015

Przyszedł czas na podsumowanie 2014, a więc i wręczenie naszych ultrasubiektywnych i megaprestiżowych Złotych Grzybków (zwanych przez niektórych pieszczotliwie Halucynkami ;))! Specjalnie w tym celu zebraliśmy się w pełnym składzie, a więc Bzone, Don, GexN, Nox i Serfer, który w tym roku dołączył do naszego wesołego grona. Każdy redaktor mógł przygotować do pięciu nominacji i wręczyć jednego Złotego Halucynka. A że tradycyjnie nie zdradzaliśmy sobie swoich zwycięzców, na podcaście nie brakuje emocji i zgadywanek. Mamy nadzieję, że Wy również będziecie się dobrze bawić - życzymy miłego słuchania! PS Ciekawostka - jest to dwusetny nagrany przez nas plik (wliczając wszystkie odcinki specjalne). Nasze archiwa trwają już łącznie 11 dni, 8 godzin i 40 minut. Niedługo ponownie wrócą na naszą stronę - pracujemy nad uzupełnianiem bazy danych, co pewnie zauważyły już osoby śledzące naszego iTunesa.

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!