#178

Thief, Mafia: The City of Lost Heaven i nowinki

5 stycznia 2015

Trochę zabalowaliśmy w trakcie Sylwestra i pojawiamy się z opóźnieniem, ale nadrabiamy to dłuższym niż zwykle podcastem i dwoma soczystymi recenzjami. Wielbicieli klasyki na pewno zainteresują wrażenia Dona z pierwszej Mafii i jej porównanie z częścią drugą (zalecamy odsłuchać w krawacie ;)). Nox zaś ukończył zeszłorocznego Thiefa i również jako fan serii przygląda mu się wprawnym, złodziejskim okiem (gra trafiła na okładkę, więc na FB nie wypadało informować o podcaście wcześniej, niż o północy). Życzymy miłego słuchania, a w kolejnym odcinku zapraszamy na podsumowanie zeszłego, 2014 roku! PS Przepraszamy, że prace nad stroną się przeciągają. Bzone wyjaśnia sytuację na początku podcastu. Ponownie dziękujemy za cierpliwość.

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!