#177

Tales from the Borderlands, Forza Horizon 2 i nowinki

22 grudnia 2014

Nie da się ukryć, że katalog gier od Telltale Games staje się coraz bogatszy i bardziej różnorodny. W tym odcinku podcastu Serfer zrecenzuje pierwszy epizod pełnego zwariowanego humoru Tales from the Borderlands od wspomnianych twórców, krótko napomknie o ich wersji Gry o Tron, ale również opowie Wam o swoich wrażeniach z DLC Storm Island do Forza Horizon 2. Nie zabrakło również skomentowania ostatnich branżowych wieści, a że część z nich dotyczyła marki Final Fantasy (przede wszystkim XIV, Type-O HD i XV), to uznaliśmy, że potraktujemy tym razem nowinki od Square Enix jako jeden z tematów głównych (przygotujcie się więc na nieco nerdzenia w wykonaniu Serfera i Noxa). Życzymy Wam miłego słuchania, ale przede wszystkim udanych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!