#176

Mafia II, The Game Awards, Playstation Experience i nowinki

14 grudnia 2014

Tydzień temu odbyły się dwie branżowe imprezy, obie w szalonym Las Vegas. Było to rozdanie nagród The Game Awards 2014 oraz PlayStation Experience, czyli show zorganizowane przez Sony dla fanów PlayStation z okazji 20-lecia marki. Nox zrelacjonuje, czego ciekawego mogliśmy dowiedzieć się na obu wydarzeniach, a zaraz potem Don przeniesie nas w czasy strzelanin, ciemnych interesów i "rodzinnych" porachunków za sprawą swojej recenzji gry Mafia II. Życzymy miłego słuchania!

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!