#175

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, MGS Peace Walker i nowinki

29 listopada 2014

Metal Gear Solid to seria z ponad 25-letnim dorobkiem. Nietrudno więc pogubić się w meandrach historii stworzonej przez Hideo Kojimę i jego zespół. W tym odcinku podcastu Nox z Serferem postarają się zainteresować nie tylko weteranów serii, ale również osoby, które nie miały z nią do tej pory do czynienia. Najpierw Nox zrecenzuje Metal Gear Solid: Peace Walker, a następnie razem z Serferem podyskutują o zmianach, jakie wprowadzono w serii wraz z nadejściem Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, czyli prologu do piątej jej odsłony. Temat o tyle ciekawy, że Ground Zeroes ma już w grudniu trafić na PC. Nie zabraknie również komentarza do ostatnich nowinek branżowych. Życzymy miłego słuchania!

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!