#174

Hyrule Warriors i nowinki

20 listopada 2014

Jeżeli jesteście fanami Nintendo, na pewno znajdziecie w tym odcinku coś dla siebie. Głównym daniem jest recenzja Hyrule Warriors na Wii U od GexNa, ale posiadacze 3DSów również mają o czym posłuchać. Nox wspomina o niewielkim turnieju Super Smash Bros., który odbył się w Łodzi oraz wyjaśnia, jak do stycznia można zdobyć darmową grę na swoją kieszonsolkę. Poza tym komentujemy nowinki z Telltale Games i słaby start Assassin's Creed Unity, o którym już jest głośno w sieci. Życzymy miłego słuchania!

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!