Podcast 2pady.pl – Odcinek specjalny – PlayStation Meeting 2013

array(1) { [0]=> int(6543) } PlayStation Meeting 2013 już za nami, a PlayStation 4 stało się faktem. Co Sony pokazało na konferencji? Jaki mają plan na rozwój społeczności graczy? Co oferuje nowy sprzęt i jakie gry na niego ujrzymy? Tego wszystkiego dowiecie się w tym specjalnym odcinku podcastu, w którym w ciągu godziny staramy się nie tylko podsumować imprezę, ale i spojrzeć na nią swoim, mniej lub bardziej krytycznym okiem. Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15) oraz Norbert Jarzębowski (GexN) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w czwartkowy wieczór, 21-02-2013. Linki związane z PlayStation Meeting 2013: Materiały wideo:
    http://youtu.be/RiNGZMx2vhY http://youtu.be/lY20pxEQM-A http://youtu.be/q59tHyhDMkI http://youtu.be/JUZJTjns6Qg http://youtu.be/u541wKmf0UU http://youtu.be/tHSeyPl--Fw http://youtu.be/Brd0F7rlXCI http://youtu.be/xbFBEjlKtpY http://youtu.be/MmaotBON9NM http://youtu.be/zRt2bw82wYo http://youtu.be/h-Q0yP3TfzA

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!