Podcast 2pady.pl – Odcinek specjalny – Gamescom 2014 okiem uczestników

array(1) { [0]=> int(6090) } Mówiliśmy już o tegorocznym Gamescomie pod kątem newsów i konferencji, ale po raz pierwszy gościmy osoby, które były na miejscu i znalazły czas, aby podzielić się wrażeniami. Co trzeba brać pod uwagę planując podróż do Kolonii? Jak poruszać się po targach, żeby zobaczyć jak najwięcej? Na te i inne pytania poznacie odpowiedzi w tym specjalnym odcinku podcastu. Nie zabrakło również opinii naszych gości na temat przedstawianych na miejscu gier. Wspominają m.in. o trzecim Wiedźminie, Pillars of Eternity, The Order: 1886, czy Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: gościnnie Marcin Kołodziej (Izzy), Piotr Lewandowski (Techno), Hubert Wiśniewski (Serfer) oraz część stałej ekipy, czyli Adam Dębski (Nox_A15) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w czwartkowy wieczór, 28-08-2014. Zdjęcia użyte na stronie głównej wykonał Piotr Lewandowski. [mp3t track="http://www.2pady.pl/podcastgen/media/Podcast 2pady.pl (2014-09-09) - Odcinek specjalny - Gamescom 2014.mp3" title="Podcast 2pady - Odcinek specjalny - Gamescom 2014"] Polecane linki: Patronat medialny:
  • Zjazd Twórców Gier 2014
  • The Jam 2014

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!