Podcast 2pady.pl – Odcinek specjalny – E3 2014

array(1) { [0]=> int(6114) } Najwyższa pora, abyśmy i my przeprowadzili wnikliwe podsumowanie tegorocznych targów E3 w Los Angeles. Jak to mówią - lepiej późno, niż wcale. ;) Skupiliśmy się na konferencjach pięciu gigantów - Microsoftu, EA, Ubisoftu, Sony i Nintendo, streściliśmy przebieg każdej z nich oraz urozmaiciliśmy całość naszymi komentarzami. Warto przy tym nadmienić, że przekroczyliśmy magiczną granicę i nagranie trwa aż 2,5 godziny! Jednak święto graczy jest tylko raz w roku, można więc zrobić odstępstwo od reguły. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 15-06-2014. [mp3t track="http://www.2pady.pl/podcastgen/media/Podcast 2pady.pl (2014-06-19) - Odcinek specjalny - E3 2014.mp3" title="Podcast 2pady.pl - Odcinek specjalny - E3 2014"] Konferencje na E3 2014:
  • Microsoft (poniedziałek, 9 czerwca, 18:30) http://youtu.be/dyz9MvPXWII
  • EA (poniedziałek, 9 czerwca, 21:00) http://youtu.be/UHfwKoxEunE
  • Ubisoft (wtorek, 10 czerwca, 00:00) http://youtu.be/gklZVCo_MuE
  • Sony (wtorek, 10 czerwca, 03:00) http://youtu.be/j9Y5qkNDcK8
  • Nintendo (w formie Nintendo Direct, wtorek, 10 czerwca, 18:00) http://youtu.be/VH597UtHAwI
Przydatne linki: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - wybrane zwiastuny ze wszystkich konferencji. Chcielibyśmy ich tutaj umieścić o wiele więcej, jednak musieliśmy się zamknąć w jakiejś rozsądnej liczbie. ;) Miłego oglądania! http://youtu.be/TWV8zSLtCr0 http://youtu.be/vS_i2HTJp2o http://youtu.be/cklw-Yu3moE http://youtu.be/xV9XyNu6AFU http://youtu.be/BivVXw-NLTw http://youtu.be/6d60v1OErEY http://youtu.be/tS8sposOc34 http://youtu.be/ZeWSedqvxSg http://youtu.be/5OfK3FPKjqk http://youtu.be/6wlvYh0h63k http://youtu.be/G203e1HhixY http://youtu.be/403DsARZqoo http://youtu.be/vs1cCg47rJc http://youtu.be/-pPXuFNGEr8 http://youtu.be/IBgpv0MPZ_E http://youtu.be/y1Rx-Bbht5E http://youtu.be/6vR8EHatIIE http://youtu.be/XZmxvig1dXE

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!