Podcast 2pady.pl – Odcinek specjalny – E3 2013

array(1) { [0]=> int(6528) } Tegoroczne targi E3 w Los Angeles wzbudziły ogromne emocje w sieci. Nic dziwnego, w końcu na ringu zaczęły ze sobą walkę Xbox One i PlayStation 4, a do tego na horyzoncie czeka na nas wiele wspaniale zapowiadających się gier. Ze względu na skalę wydarzenia, poświęcamy mu cały odcinek podcastu. Skupiając się wyłącznie na konferencjach gigantów, nagraliśmy dla Was aż dwie godziny faktów i dyskusji, z czego spora część poświęcona jest właśnie konsolom kolejnej generacji. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w piątkowy wieczór, 14-06-2013. Konferencje na E3 2013:
  • Microsoft (poniedziałek, 10 czerwca, 18:30) http://youtu.be/fSXicnwHgss
  • EA (poniedziałek, 10 czerwca, 22:00) http://youtu.be/t4nq7e0raPY
  • Ubisoft (wtorek, 11 czerwca, 00:00) http://youtu.be/29uRvifupqQ
  • Sony (wtorek, 11 czerwca, 03:00) http://youtu.be/DmoZAPDV3ew
  • Nintendo (w formie Nintendo Direct, wtorek, 11 czerwca, 16:00) http://youtu.be/13D1I5s236o
Komentowane newsy: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Metal Gear Solid V (gameplay, którym Microsoft rozpoczął konferencję), Ryse: Son of Rome (zapowiedziana dawno temu gra powraca w nowych szatach), Wiedźmin 3: Dziki Gon (nowy gameplay), Titanfall (zapowiedź nowej marki od Respawn Entertainment), Mirror's Edge 2 (zwiastun niespodzianka od EA), Assassin's Creed IV (nowy gameplay), Tom Clancy's The Division (pierwsza zapowiedź nowej marki Ubisoftu), Final Fantasy XV (Versus XIII przechrzczony na kolejną część serii w nowym gameplay'u). Miłego oglądania! A to jedynie wierzchołek góry lodowej wartych obejrzenia materiałów wideo z E3 2013. http://youtu.be/dhxtfpYo7yo http://youtu.be/4MfYuP6L44k http://youtu.be/XpcjUkG2FI4 http://youtu.be/KnOxE4i1-XA http://youtu.be/fB4ZZ-2xVWE http://youtu.be/IDlEwUP7lps http://youtu.be/dZZkQAGqLVo http://youtu.be/IcUSXub_ypU

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!