Podcast 2pady.pl – Odcinek specjalny – Analiza fabuły BioShock Infinite

Jeżeli ukończyliście już BioShock Infinite, zapewne macie mnóstwo pytań i szukacie na nie odpowiedzi. Nox łączy siły z Jackiem "Resilem" Niemojewskim z GOG.com, aby rozłożyć fabułę gry na czynniki pierwsze i spróbować ogarnąć ją rozumem (a to w tym przypadku nie takie proste, jak się wydaje). Mamy nadzieję, że łącząc własne przemyślenia i spekulacje z tymi wyczytanymi w sieci, pomożemy Wam jeszcze lepiej poznać tę fascynującą produkcję. Zachęcamy do dyskusji w komentarzach i życzymy miłego słuchania! Podcast i materiały pod nim umieszczone zawierają spoilery (również z BioShocka 1 i 2)! Jeśli przygoda jeszcze przed Wami, zapraszamy do recenzji gry w Odcinku 108. Udział biorą: gościnnie Jacek "Resil" Niemojewski z GOG.com oraz ze stałej ekipy - Adam Dębski (Nox_A15) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielne popołudnie, 21-04-2013. Opinie Resila są jego prywatnymi przemyśleniami i nie należy ich wiązać ze stanowiskiem GOG.com dotyczącym omawianych kwestii.
Linki związane z tematem: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Songbird w pierwszym BioShocku (wykorzystanie znajdującego się w grze odgłosu, czy z góry zaplanowany Easter egg?) oraz "Girls Just Want To Have Fun" (czyli jak wykorzystać wątek fabularny z późniejszej części gry do stworzenia zabawnego, a jednocześnie spójnego z całością Easter egga). Miłego oglądania! http://youtu.be/VScfvQGTAL8 http://youtu.be/w-s0uXKIjvI

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!