Podcast 2pady – E3 Special! #1

Początek serii podcastów poświęconych tegorocznym targom E3 w Los Angeles. Targi zaczynają się lada dzień, jednak za nami już konferencje CD Projekt i Konami. Trwające pół godziny nagranie przedstawia najpierw w skrystalizowanej formie, czego się z nich dowiedzieliśmy, kończy się zaś luźnym komentarzem do wszystkich tych informacji. Wyjątkowo nagrywaliśmy w duecie - Nox, GexN. Pozostała część ekipy powróci w kolejnych odcinkach poświęconych E3. Miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15) oraz Norbert Jarzębowski (GexN) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. http://youtu.be/uSxaqGHDpkk http://youtu.be/TtQCUMUnVpg http://youtu.be/l6Ovg6JXXjw http://youtu.be/xr6KryINLIk http://youtu.be/OLruIB8fZpY http://youtu.be/PMi_63T9lHw http://youtu.be/CPG-SVPNTMM http://youtu.be/NB2Vq5S-11c http://youtu.be/hkJBu42HoAQ http://youtu.be/Su1djPuvDnw

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!