Podcast 2pady E3 2012 #5 – Ubisoft i Sony

Ubisoft i Sony zaprezentowały dzisiaj w nocy na swoich konferencjach w Los Angeles samo "mięsko" - mnóstwo fajnych gier. Wśród nich znalazło się również miejsce na niespodzianki, co bardzo cieszy. Zdecydowanie najlepsze konferencje tych E3. Nintendo ma wysoko zawieszoną poprzeczkę. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone) oraz Adam Dębski (Nox_A15) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał po konferencji Ubisoftu i Sony, 05-06-2012 około 10:00. Znajdziecie nas również na: Rozkład konferencji (godziny czasu polskiego): Linki: http://youtu.be/f-ZQSEwOiGY http://youtu.be/vzYIFEjuEc4

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!