Podcast 2pady E3 2012 #3 – Microsoft

Niestety - nasze huraoptymistyczne wizje nie sprawdziły się i Microsoft nie zapowiedział nowej konsoli na swojej konferencji w Los Angeles. Dużo było za to mowy o połączeniu urządzeń przenośnych (Xbox SmartGlass), komputerów z Win 8 i konsol pod wspólnym sztandarem Xboxa. Multimedia, gry (w większości znane marki, choć pojawiły się też nowości), ciekawostki. Na pewno było bardziej hardcorowo niż rok temu. ;) Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15) oraz Norbert Jarzębowski (GexN) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał zaraz po konferencji Microsoftu, 04-06-2012. Znajdziecie nas również na: Rozkład konferencji (godziny czasu polskiego): Linki: http://youtu.be/IYvQu00t75w

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!