Podcast 2pady E3 2012 #2 – Nintendo Direct Pre E3 Presentation

Co prawda nie planowaliśmy nagrywać podcastu dotyczącego Nintendo Direct Pre E3 2012, ale jak to mówią - raz się żyje. ;) Satoru Iwata opowiadał o Wii U i zmianach, jakie zaszły w konsoli przez ostatni rok. Na informacje dotyczące gier będziemy musieli poczekać do wtorku. Dokładny "rozkład" konferencji znajdziecie poniżej. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15) oraz Norbert Jarzębowski (GexN) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał zaraz po Nintendo Direct Pre E3, 04-06-2012. Znajdziecie nas również na: Rozkład konferencji (godziny czasu polskiego): Linki: http://youtu.be/9AkPdAWfFjI

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!