Podcast 2pady E3 2012 #1 – CD Projekt i Konami Pre-E3 Show

Pierwszy odcinek podcastu z serii poświęconej targom E3 w Los Angeles, a w nim przebieg i komentarz do konferencji CD Projektu i Konami. Najważniejsze info? O nowym RPG od twórców Wiedźmina, opartym na systemie Cyberpunk, już na pewno wiecie (konferencja odbyła się w środę), ale być może nie widzieliście jeszcze zwiastuna Castlevania: Lords of Shadow 2, który Konami potraktowało jako wisienkę na torcie swojego Pre-E3 Show. Pojawił się również nowy gameplay z Metal Gear Rising: Revengeance (grywalne demo będzie dostępne na E3). Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15) oraz Norbert Jarzębowski (GexN) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał zaraz po konferencji Konami, 01-06-2012. Znajdziecie nas również na: Rozkład konferencji (godziny czasu polskiego): Linki: http://youtu.be/KK5qvys_Jz4 http://youtu.be/brqasHJCuoM http://youtu.be/2ONT6-8B94Y http://youtu.be/HrGCgMZfrWo http://youtu.be/W0n6uthSaVQ

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!