Podcast 2pady #99

Pewnie każdy z Was oglądał kiedyś serial Family Guy - Bzone sprawdza ile warta jest nowa gra Activision oparta na licencji (Family Guy: Back to the Multiverse) i porównuje ją z wydaną w 2006 roku Family Guy Video Game!. Don zaś wybiera się znowu do "Indii"... by rozwiązać tajemnicę Home. A na dobry początek jak zawsze - garść newsów i ploteczek. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał we wtorkowy wieczór, 05-02-2013. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Wiedźmin 3: Dziki Gon (pierwszy teaser), PlayStation Meeting (zaproszenie na PlayStation Meeting, 20 lutego), Injustice: Gods Among Us (fabularny zwiastun) oraz Splinter Cell: Blacklist (prezentacja samolotu Paladin z edycji kolekcjonerskiej). Miłego oglądania! http://youtu.be/gfB90NZh8zw http://youtu.be/d-3GMHIgR-U http://youtu.be/OFmBy-CXkQ4 http://youtu.be/tiSuvlDmE7s

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!