Podcast 2pady #96

Obiecaliśmy Wam w zeszłym roku, przy okazji recenzji gry McPixel, że staniemy na głowie i obejdziemy świat trzy razy, aby odnaleźć twórcę i przeprowadzić z nim wywiad. No... może nie brzmiało to dokładnie w ten sposób, niemniej cel został osiągnięty - gościem specjalnym tego odcinka podcastu jest Mikołaj Kamiński, znany jako Sos Sosowski! Nim jednak porozmawiamy z nim o jego radosnej twórczości, tradycyjnie skomentujemy razem kilka ostatnich nowinek branżowych. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: gościnnie Mikołaj Kamiński (Sos Sosowski) oraz stała ekipa, czyli Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) i Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał we wtorkowy wieczór, 15-01-2013. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Cyberpunk 2077 (pierwszy zwiastun nowej gry twórców Wiedźmina), Half-Life (prasowa wersja alfa gry trafiła do sieci po ponad 15 latach) oraz Final Fantasy XIV: A Realm Reborn (rozszerzona wersja przepięknego zwiastuna). Miłego oglądania! http://youtu.be/P99qJGrPNLs http://youtu.be/2h7bTo5xLyQ http://youtu.be/h542YbZuwkQ

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!