Podcast 2pady #94 – Podsumowanie 2012!

Mamy nadzieję, że Święta minęły Wam spokojnie, a Sylwester wystrzałowo. My również wypoczęliśmy i wracamy z nową energią. W najnowszym odcinku podcastu towarzyszy nam Spierek, który swojego czasu stworzył na Gaminatorze niejedną wideorecenzję. Wspólnymi siłami podsumowujemy Stary, 2012 rok i patrzymy z nadzieją w Nowy, 2013. Przy okazji rozdajemy, jak rok temu, nasze ultra subiektywne Złote Grzybki! :) Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: gościnnie Łukasz Spierewka (Spierek) oraz stała ekipa, czyli Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) i Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w środowy wieczór, 02-01-2013. Ciekawe linki: Złote Grzybki 2012 (nominacje Spierka): Złote Grzybki 2012 (nominacje GexNa): Złote Grzybki 2012 (nominacje Dona): Złote Grzybki 2012 (nominacje Bzona):
  • Shoot Many Robots (PC / PS3 / Xbox 360) http://youtu.be/rz9Q--hSsmk
  • SSX (PS3 / Xbox 360) http://youtu.be/FqtEd3cBVgE
  • The Darkness II (PC / PS3 / Xbox 360 / OS X) http://youtu.be/C6WKYAZXlCA
  • Borderlands 2 (PC / PS3 / Xbox 360 / OS X) http://youtu.be/Z8cee-FvBV0
  • Angry Birds Star Wars (iOS / Android / Windows Phone / PC / OS X / Facebook) http://youtu.be/l6lYFO_tKlE
Złote Grzybki 2012 (nominacje Noxa):

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!