Podcast 2pady #93

Kto by się spodziewał, że będziemy publikować podcast w dniu rzekomego końca świata (Majowie opanowali trolling na długo przed nami, to trzeba im przyznać). Don postanowił nie ryzykować i zaszył się w mrokach moskiewskiego metra w Metro 2033. Niedługo premiera kontynuacji, warto więc nadrobić zaległości. Nim jednak przejdziemy do tego materiału, skomentujemy branżowe nowinki, a Nox zrecenzuje Intrusion 1 i 2. Lubicie Contrę i Metal Sluga? Chcieliście kiedyś zobaczyć te gry z systemem fizyki? W takim razie jest to coś w sam raz dla Was. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał we wtorkowy wieczór, 18-12-2012. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Bit.Trip Presents Runner 2: Future Legend of Rhythm Alien (gameplay kontynuacji Bit.Trip Runner), Pacific Rim (zwiastun filmu, w którym usłyszymy... GLaDOS z Portala - Ellen McLain) oraz Maldita Castilla (zwiastun nowej gry od Locomalito, tym razem silnie inspirowanej Ghosts'n Goblins). Miłego oglądania! http://youtu.be/vTxuciQwdic http://youtu.be/2vKz7WnU83E http://youtu.be/hSSqXTOgNvI

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!