Podcast 2pady #89

array(1) { [0]=> int(6555) } Po relacji z ostatnich wydarzeń w Tyrii (Guild Wars 2 - The Lost Shores) i skomentowaniu branżowych nowinek, przygotowaliśmy dla Was dwa materiały. Pierwszy dotyczy Jetpack Joyride - Bzone recenzuje tę nieskomplikowaną, acz bardzo sympatyczną (i darmową) gierkę. Uwaga - ponoć wciąga! Następnie zaś GexN podzieli się z Wami pierwszymi wrażeniami z najnowszych przygód Profesora Laytona o podtytule Miracle Mask. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 18-11-2012. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Grand Theft Auto V (oficjalny zwiastun przedstawiający bohaterów) oraz Mighty Switch Force! Hyper Drive Edition (w podcaście mówimy o teaserze, ale niżej znajdziecie pełnoprawny zwiastun). Miłego oglądania! http://youtu.be/Vzue74y7A84 http://youtu.be/2qRUKN4horU

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!