Podcast 2pady #86

Ten weekend (26-28 października) minął nam pod znakiem Poznań Game Arena i Zjazdu Twórców Gier - w składzie Don, GexN i Nox byliśmy obecni na tej łączonej imprezie. Czy faktycznie "Legenda powraca", jak głosiły hasła reklamowe? Nasze zdanie poznacie w tym odcinku podcastu. Oprócz tego znalazło się również miejsce na odrobinę branżowych nowinek. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 29-10-2012. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Far Cry 3 (promowanie gry w Minecrafcie?), Angry Birds (wersja Star Wars, a w niej Luke i Leia w akcji), Rayman Legends (co-op na pięć osób), SNES (niecierpliwość bohaterów gier uwieczniona na taśmie) oraz Xbox SmartGlass (wyjaśnienie idei na premierę). Miłego oglądania! http://youtu.be/NH1LVSAqZfU http://youtu.be/0Yq9idnT1OM http://youtu.be/vtlotZpczGE http://youtu.be/1iKkHdkFU2c http://youtu.be/NBGkSuaqWEE

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!